Tıraşsız Saç Ekimi

0,0

Kayseri Tıraşsız Saç ekimi yaptırmak isteyenlerin en çok çekindikleri konudan biri tıraşlama gerekiyor olmasıdır.

Saç ekimi yaptırmak isteyenlerin en çok çekindikleri konudan biri tıraşlama gerekiyor olmasıdır. Bu nedenle saç ekiminden vazgeçenler  olmaktadır. Artık gelişen teknoloji ile hayatımıza giren ve saçların kazınmadan tıraşsız olarak ekimi, FUE yöntemi ile gerçekleştirilmektedir. Erkeklerin saç dökülmelerinde körfez dediğimiz bölgelerdeki açıklıklar, zamanla tepe bölgesine ilerler ve tepe kısmı açılmaya başlar. Böylesi durumlarda saçların tamamının tıraş edilmesine gerek yoktur. Seyrelmenin olduğu saçların aralarına tıraş etmeden FUE yöntemi ile saç ekimi yapılabilmektedir.

TIRAŞSIZ SAÇ EKİMİ NASIL YAPILIR?

 Tıraşsız saç ekimi donör bölgeden saçların alınması ve dökülme yaşanan alana ekilmesi işlemidir. Daha önce tıraş edilerek yapılan bu yöntem, artık kök alım yöntemi ile yeni bir boyut kazandı. FUE yöntemi ile saçlar kesilmeden kanal yöntemi ile nakil edilir ve işlem gerçekleştirilir. Özellikle ense bölgesinde bulunan saçların yaklaşık 4 cm kadar uzun olan bölümleri birer parmaklık 2 şerit tıraş edilir. Uzun olan saçlar ile tıraşlı bölge kapatılır. Ekim bölgesi küçük olan alanlarda daha çok tercih edilen tıraşsız saç ekimi için kadın ve erkeklerde FUE tekniği tercih edilir. FUE saç ekimi sonrasında herhangi bir iz yara oluşmaz. Uzmanlar işlem sonrası saçların korunması ve yıkanması hakkında gerekli detayları paylaşırlar. Ekilen saçların büyümesi doğal süreçte gerçekleşir. 3 aylık süreçte uzamaya başlarken 6 ayda bu oranda artış gözlemlenir.1 yıl sonunda asıl sonuç ortaya çıkar ve istenilen şekil verilip uzatılabilir.

Hastalarımızın gerekli görmeleri halinde Daha önce saç ekimi yapılmış hastalarımızın röportajlarını seyrettirme veya birebir görüşme olanağı sağlayarak kafanızda kalabilecek sorulara yanıt bulmanızı sağlıyoruz.

Ücretsiz saç muayenesi yaptırmak için sizleri de Ahmet Tektaş Hair Clinic'e bekliyoruz.

Tıraşsız Saç Ekimi Tıraşsız Saç Ekimi