Hakkımızda | Ahmet Tektaş | Kayseri Saç Ekimi

Kurumsal

HAKKIMIZDA

Yıllar önce Ahmet Tektaş’ın öncülüğünde kurulan kliniğimiz yıllar geçtikçe kurumsal kimliğini koruyarak şuan ki şubelerini açmış bulunmakta. Müşteri değil hasta mantığı ile saç ekimini bir sektör bakış açısından çıkartarak hasta merkezli bir boyuta taşımıştır. Önceliğimiz ve bizi farklı merkezlerden ayıran bir özelliğimiz de saç ekiminin iyi yapılmasından ziyade minimum zarar ve maksimum fayda ile sağlıklı bir saç ekimini amaçlamış bulunmaktayız.

Yıllardan beri kendimizin ve çevremizin hatalarını gördükçe tüm bu hataları birer tecrübeye çevirerek her zaman yeninilikçi ve fikirlere açık olduğumuzdan kendimizi daha iyi noktalara taşımış ve daha da taşımaya çalışmanın gayreti içerisindeyiz. Başta bize inanarak canını, sağlığını ortaya koyan hastalarımıza ve bizim bu sektör de söz sahibi olmamıza geliştirmemize yardımcı olan tüm kamuoyuna teşekkürü borç biliriz. Sağlıklı huzurlu ve saçlı günler dileriz. 

VİZYONUMUZ

Vizyonumuz saç ekimi sektöründe her zaman için örnek ve hastalarımızın ilk tercih ettiği adres olmak. En çok önem verdiğimiz ve bizi diğerlerinden ayıran özelliğimiz ise, önce insan sağlığı ve hasta memnuniyetine önem verilmesi gerektiğini savunmamız olup, saç ekimi ile başlayıp saç tasarımını sanata dönüştürmeye yönelik çalışmalar yapmamız gerektiğine inanmamızdır. Hastalarımızı hayallerindeki saçlara kavuştururken, kalite yönetim sisteminden şaşmadan, memnuniyetlerini en üst seviyede tutmayı hedefliyoruz. Hastalarımızın her birinin saç problemine karşı kişisel yaklaşımlar ile farklı çözümler üretip, en doğru tedaviyi yapmayı, bunun yanında yardımcı ve koruyucu ek hizmetleri kapsayan, ve bizim için dünyanın en büyük kazancı olan ''iyi ki sizinle tedavi olmuşum'' kelimesini duymayı hedefleyen bir kliniğiz.

MİSYONUMUZ

Her aşamada yanlarında olduğumuzu hissettirdiğimiz hastalarımızın, tam bir güven içerisinde kendilerini bizlere gözlerini kırpmadan emanet edecekleri, isteklerine profesyonel olarak çözüm üretebileceğimiz, sektöründe yılların verdiği tecrübe ve gün ile lider,öncü ve değerli bir saç ekim kliniği olmaktır. 

Dünyada en son çıkan teknolojiyi yakından takip ederek bu teknolojiyi, hastalarımızın en iyi şartlarda yararlanabilmesi için gelişimlere ayak uydurmaktayız. Hasta haklarına riayet ederek, etik değerlerden şaşmadan, tıptaki gelişmeleri devamlı takip edip hayalinizdeki saçlara kavuşmanıza yardımcı olmaktır. Tüm bunları yaparken hastalarımızın istek ve ihtiyaçlarını göz önünde bulundurmaktır. Modern ekipmanlar ile hazırladığımız kliniğimizde, saç ekim alanında uzman ekibimiz ile hastalarımızın yaşamlarına özgüven kalite ve mutluluk katmayı hedefliyoruz.  

Ofisimizden Kareler

Kurumsal
WhatsApp icon Instagram icon
×