VIP Saç Ekimi | Ahmet Tektaş | Kayseri Saç Ekimi

VIP Saç Ekimi

VIP Saç Ekimi ; Özellikle yoğun iş yaşamı olan kişiler için hızlı ve konforlu bir şekilde saç ekimi yaptırmak isteyen kişilere yönelik bir hizmettir VIP Saç Ekimi

Hem işlem hem de ekim sonrası takip bizzat Ahmet Tektaş ve tecrübeli ekibi tarafından yapılır. Ahmet Tektaş, ön çizgi planlanmasında hasta ile birlikte karar verilmesini sağlar ve baştan sona ekimi takip eder. Kanal açma işlemini bizzat Ahmet Tektaş yılların verdiği tecrübeler ile yapar. Ahmet Tektaş VIP Saç Ekimi sonrası hastalarını takip eder.

 

 

VIP Saç Ekimi ; Adında anlaşılacağı gibi saç ekimi dünyasında gelinen en son teknolojiyle gelen bir kolaylıktır. Özellikle erkeklerin daha çok yaptırdığı saç ekim işlemi VIP Saç Ekimi olarak yapmaktayız. Her geçen gün yenilenen ve daha verimli bir sonuç alınması için çalışmaktayız, sizlerin mutluluğu bizimde mutluluğumuzdur.

İşinin ehli olan uzmanlarda uygulanmakta olan VIP Saç Ekimi hayatı daha yoğun geçen kişilerin tercih ettiği bir işlemdir.

Garantili ve Kaliteli VIP Saç Ekimi Hizmeti! Maksimum Greft, FUE ya da DHI Tekniği, PRP Tedavisi, VİP Transfer ve 5 Yıldız Otel Hizmeti.

VIP Saç Ekimi Süreçleri

HAVALİMANI KARŞILAMA

Ahmet Tektaş Hair Clinic ekibi olarak VIP Saç Ekimi işlemini gerçekleştirmek üzere sizleri havalimanında uçuş saatinize göre planlanmış şekilde profesyonel ekibimizle karşılıyoruz.

TRANSFER

Özel VIP araçlarımız ile anlaşmalı olduğumuz 5 yıldızlı lüks otelinize (Radisson Blu Hotel) sizi rahatça dinlenmeniz adına ulaştırıyoruz.

OTEL REZARVASYONU

Misafir olduğumuz süreçte size Kayseri’de 5 yıldızlı otelimizde konaklama ve dinlenme fırsatı sunuyoruz.

TERCÜMANLIK HİZMETİ

Ahmet Tektaş Hair Clinic ekibi olarak siz değerli hastalarımıza alacağınız VIP Saç Ekimi hizmetinin öncesinde ve sonrasında alanında uzman tercümanlarımız eşlik eder.

KAPADOKYA TURU

Siz değerli hastalarımız için her şeyin en iyisini düşünüp senelerdir uyguluyoruz. VIP Saç Ekimi hizmeti ile Kapadokya gezisi yapabilirsiniz.

Hastalarımızın gerekli görmeleri halinde Daha önce saç ekimi yapılmış hastalarımızın röportajlarını seyrettirme veya birebir görüşme olanağı sağlayarak kafanızda kalabilecek sorulara yanıt bulmanızı sağlıyoruz.

 

 

Ücretsiz saç muayenesi yaptırmak için sizleri de Ahmet Tektaş Hair Clinic'e bekliyoruz.

VIP Saç Ekimi VIP Saç Ekimi VIP Saç Ekimi VIP Saç Ekimi
WhatsApp icon Instagram icon
×