Kaş Ekimi | Ahmet Tektaş | Kayseri Saç Ekimi

Kaş Ekimi

Kaşlar zamanla bir takım sistematik hastalıklar, yanık, dövme, tekrarlanan koparma nedeni ile dökülebilir. Günümüzde kaş ekimi ile bu sorunun üstesinde kalıcı olarak gelinmektedir.  Kaş ekimi ile insanların yüzündeki yorgun ifadeye canlılık kazandırılır. Nedeni tam olarak bilinmeyen kaş dökülmesi sonrasında ekim yapılacak olan kişi, uzman tarafından incelenir ve onay alır. Deriden kök alımı yapılarak ekim gerçekleştirilir. Kadın ve erkek gözetmeksizin yapılan bu işlem sorunun çözümünde kalıcı kaşlara sahip olmanızı sağlar.

Ense bölgesinde bulunan saçlar yukarı kaldırılarak, yatay çizgi şeklinde tıraş edilir.  Mikromotor yardımı ile çok ince punchlar kullanılarak kıl kökleri toplanır.  Kıl köklerinin alındığı alan oldukça küçük olduğundan ötürü, bölgede herhangi bir belirti kalmayacaktır.  Kişinin kaş bölgesindeki ihtiyaca göre ekim yapılacak olan kök sayısı değişmektedir.  Bu sayı 40-50 kök ile 400-500 kök arasında değişir. Kaş ekim işlemi diğer ekim işlemlerine göre farklıdır.  Her insanın kaş çıkış paterni değişkenlik gösterir. Ekilen kıl köklerinin açısı özenle hazırlanır ki bu çok önemlidir.  Çünkü yüzü gösteren en önemli bölgelerden birisidir.

Kaş ekim işlemi ağrısız lokal anestezi yöntemiyle yapılır ve 1-2 saat gibi kısa bir zamanda gerçekleştirilir. İşlem sonrasında herhangi bir ağrı sızı  ya da rahatsız edici bir durum söz konusu değildir. Ekim sonrası kaşların kendini toplaması ve şekil alması 4-6 ay gibi bir süre alır ve 2 ayın sonunda kaşlar alınacak duruma gelir.

Hastalarımızın gerekli görmeleri halinde Daha önce kaş ekimi yapılmış hastalarımızın röportajlarını seyrettirme veya birebir görüşme olanağı sağlayarak kafanızda kalabilecek sorulara yanıt bulmanızı sağlıyoruz.

Ücretsiz kaş muayenesi yaptırmak için sizleri de Ahmet Tektaş Hair Clinic'e bekliyoruz.

Kaş Ekimi Kaş Ekimi
WhatsApp icon Instagram icon
×