Altın Uçlu Saç Ekimi | Ahmet Tektaş | Kayseri Saç Ekimi

Altın Uçlu Saç Ekimi

Kayseri FUE Gold Altın Uçlu Saç Ekimi çok güncel ve kendine has özellikleri olan bir tekniktir. Kullanılan araçlar sebebiyle diğer tekniklerden ayrılır. Kullanılan aletleri özeldir. FUE tekniğinde kullanılan cerrahi aletlerin tamamı “altın” dan üretilir ve teknik için özel tasarlanmıştır. Ekim işlemini daha hassas hale getirmek için özel olarak üretilirler.

Neden FUE Gold adı verilmiştir?

FUE Gold tekniğinde kullanılan cerrahi aletlerin tamamı “altın” dan üretilir. Bunun temel nedeni, altının insan vücudu ile en uyumlu element olmasıdır. Altın, doku ile temas ettiğinde reaksiyon göstermediği için doku da yabancı maddeyi tespit ettiğinde savunmaya geçmez; dolayısı ile zarar görmez.

Özetle, altın, kökün doğal yapısını ve saçlı derinin formunu bozmadığı için saç greftlerinin kalitesi korunur ve sonuç olarak dokunun doğal yapısında herhangi bir değişiklik olmaz.

FUE Gold tekniğinin bir diğer önemli farkı ise mikro parazit oluşturmaksızın çok sayıda saç kökü kanalının açılmasına olanak sağlamasıdır.

FUE Gold Saç Ekimi fiyatlaması nasıl yapılır?

FUE Gold tekniği ile saç ekiminin fiyatlandırmasında belirleyici olan faktör aslında nakledilecek greft sayısıdır. Bu nedenle fiyatlandırma kişiye, saç yapısına ve nakil alanına göre değişiklik gösterir.

Ahmet Tektaş Hair Clinic saç ekim uzmanları ile yapılacak ön görüşme ve muayene sırasında kişinin saçındaki dökülme oranı, donör bölgedeki saç kökü sayısı ve arzu ettiği saç modeli tespit edilir.

FUE Gold Saç Ekim tekniğinin en belirgin avantajları nelerdir?

FUE Gold tekniğinde diğer saç ekimi tekniklerine kıyasla nakledilen her bir saç kökünün tutunma oranı daha yüksektir. Bazı yöntemlerde, uygulama farklılıkları, greftlerin zarar görmesi ya da açılan kanallardaki mikro organizmalar nedeni ile her kök tutunmayabilir. Vücut ile senkronu en yüksek madde olan altından ekipman kullanımı sayesinde FUE gold tekniği ile ekilen her saç kökünün %99 oranında tutunduğunu söylemek mümkündür.

FUE Gold Saç Ekimi sonrasında iyileşme süresi ne kadardır?

Altından üretilen ekipmanların doku, kök ve saçlı deriye zarar vermemesi nedeni ile iyileşme süreci diğer yöntemlere göre daha hızlı ve hafif geçer. Saç derisindeki kabuklanmalar daha hafif olur ve diğer tekniklere kıyasla daha çabuk dökülür. Bu sayede yeni saçlar da daha kısa sürede çıkar.

Hastalarımızın gerekli görmeleri halinde Daha önce saç ekimi yapılmış hastalarımızın röportajlarını seyrettirme veya birebir görüşme olanağı sağlayarak kafanızda kalabilecek sorulara yanıt bulmanızı sağlıyoruz.

Ücretsiz saç muayenesi yaptırmak için sizleri de Ahmet Tektaş Hair Clinic'e bekliyoruz.

Altın Uçlu Saç Ekimi
WhatsApp icon Instagram icon
×