Safir FUE Saç Ekimi

Safir FUE Saç Ekimi

Safir FUE Saç Ekimi Nedir?

Günümüzde teknolojinin gelişmesiyle birlikte saç ekim yöntemleri ve saç dökülmesi tedavileri büyük ilerleme kaydetmiştir. Kullanılan aletlerin gelişmesiyle birlikte saç ekimi ameliyatı minimal invaziv teknikler kullanılarak yapılan bir operasyon haline geldi ve artık bir ameliyat türü haline geldi. Safir uçlu özel aletler kullanılarak FUE (yaygın ve en modern saç ekimi tekniği) ile elde edilen doğal sonuçlar, Sapphire fue saç ekimi yönteminin başarı oranını daha da artırmaktadır.

Safir FUE Saç Ekimi Nasıl Uygulanır?

Safir FUE tekniği saç ekimi için kullanılan yeni yöntemlerden biridir. Safir saç ekiminde çoğul yöntemde olduğu gibi ilk olarak vericinin alanı belirlenerek ekim sayısı belirlenir. Sapphire fue saç ekimi tekniğinde saçın yönünü gözlemlemek için greftler kanala yerleştirilir ve mikro motor kullanılarak 0.6-0.8 mm uçta tek tek açılır. Safir ucun getirdiği rahatlık hızlı iyileşme sağlar Safir FUE yöntemi.

Safir FUE Saç Ekiminin Avantajları Nelerdir?

Safir uçlu saç ekiminde kullanılan son teknoloji Safir uç, çelik uçtan daha estetik ve sağlık etkileri alabilmektedir. Safir FUE tekniğinde kullanılan Safir uçlu kalemle açılan kanal, diğer saç ekim tekniklerine göre çok daha küçük ve pürüzsüz olduğundan bu yöntem dokuya daha az zarar verir. Bu nedenle uygulama sonrasında doku, herhangi bir iz kalmadan hızla iyileşmiştir.

Son derece ince safir uçlu kalem saç kökünün boyutuna ve açısına göre kanalı açabilmektedir. Bu nedenle saç kökü doğal bir açıyla kök kanalına yerleştirilebilir. Bu da ekilen saçların saçlı deriye daha sıkı tutunmasını sağlar ve çok doğal bir görünüm sağlar.

Safir FUE yönteminde kullanılan safir kalem saç kökü büyüklüğündeki mikrokanalları açabilmektedir. Bu da Safir tekniği saç ekimi yapılan bölgede geçişin daha sık açılmasını sağlar ve kökler birbirine yakın ekilebilir. Saç ekimi safir tekniği, diğer teknolojilerle karşılaştırıldığında diğer teknolojilere göre sıklıkla saç kökleri ekerek daha doğal ve daha dolgun bir görünüm elde edebilmektedir.

Saç Ekiminde SIFIR Ağrılı Yöntem!

Bir anestezi uzmanı gözetiminde sedasyon yapılarak lokal anestezi işlemi saç ekiminden önce bile hissedilmeyeceği için daha rahat, ağrısız ve ağrısız bir saç ekimi yapılabilir. Her durumda saç ekimi ameliyatı ağrılı bir süreç değildir ve iğne fobisi olan kişiler için daha rahattır. Bu şekilde en az ağrı neredeyse tamamen sıfıra indirilebilir.

Sedasyon; kişiye özel ayarlanabilen, etkisi ayarlanabilen, sedatif ilaçların tüm refleksleri koruyabilen, derinliği kontrollü bir şekilde ayarlanabilen bir uyku halidir.

Sedasyon, saç ekiminde ağrıyı sıfıra indirmek için çocuklarda bile kullanılabilen bir yöntemdir. Ancak sakinleştiriciye ihtiyaç duyulmayabilir ve bu seçim tamamen kişiye bağlıdır.

Ahmet Tektaş Hair Clinic Saç Ekim Merkezine başvurarak; doğal, başarılı ve estetik açıdan tatmin edici sonuçlar sağlayabilen "Safir Uçlu Saç Ekimi" hakkında daha fazla bilgi ve destek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Safir FUE Saç Ekimi Fiyatları Nedir?

Fiyat, kullanılan yöntem ve teknolojiye ve ekilecek kişiye göre değişiklik gösterebilir. Saç dökülmesinin derecesi, saçın kalınlığı ve yapısı gibi birçok faktör safir uç fiyatları etkileyecektir. Bu yöntemde kullandığımız safirler gerçek doğal taşlar olduğu için diğer yöntemlere göre daha pahalıdır. Safir FUE saç ekimi fiyatları hakkında bizden bilgi alabilirsiniz.

Hastalarımızın gerekli görmeleri halinde Daha önce saç ekimi yapılmış hastalarımızın röportajlarını seyrettirme veya birebir görüşme olanağı sağlayarak kafanızda kalabilecek sorulara yanıt bulmanızı sağlıyoruz.

Ahmet Tektaş Hair Clinic uzman ekibinin güncel teknolojiyi kullanarak titizlikle uyguladığı Safir FUE saç ekimi tekniği hakkında detaylı bilgi almak için bizimle hemen iletişime geçin.

Safir FUE Saç Ekimi Safir FUE Saç Ekimi Safir FUE Saç Ekimi Safir FUE Saç Ekimi Safir FUE Saç Ekimi Safir FUE Saç Ekimi Safir FUE Saç Ekimi
WhatsApp icon Instagram icon
×