Bıyık Ekimi | Ahmet Tektaş | Kayseri Saç Ekimi

Bıyık Ekimi

Erkeklerin kendi tarzlarını yansıtmalarında büyük önem taşıyan bıyıklar oldukça önemlidir. Özellikle dış görünüşüne önem veren kişiler için vazgeçilmezdir. Ancak her erkek bıyık konusunda bu kadar şanslı değildir ve bıyığının çıkmamasından şikayet edenlerin sayısı oldukça fazladır. Günümüzde bıyık ekimi ile bu sorunun üstesinden gelmek oldukça kolay. İster köse ister seyrek bıyık yapısına sahip olsun, her türlü sorunun cevabı bıyık ekme uygulaması ile kalıcı çözümlere ulaşmaktadır. 

BIYIK EKİMİ NASIL YAPILIR?

Erkeklerde görülen ve üst dudakta kıl çıkmaması ya da, kıl kaybı gerçekleşmesi sonucunda kalıcı ve kesin tedavi olarak bıyık ekimi yapılır. Bıyık ekiminde kullanılacak saç kökleri de enseden alınmaktadır. Bu işlem için FUE yöntemi ile tek tek saç kökleri toplanır ve bıyık eksiği olan bölgeye ekilir. Ekilen saç kökleri bıyık bölgesinde de özelliklerini korurlar ve uzamaya devam ederler. Saç kökleri bıyık bölgesine çok sık aralıklarla ekilirse beslenemezler. Bıyık ekimi yapıldıktan sonra 4-6 ay sonra seyrek bıyık varsa yeniden saç ekimi gerçekleştirilir. Ameliyat izi, yanık izi gibi bıyık bölgesindeki sorunlar, bıyık ekimi ile kapatılabilir. Bıyık ekiminde sadece FUE yöntemi kullanılıp, cilt kesilmeden ekim gerçekleştirilir. Bu ekim oldukça zor ve incelik gerektirdiğinden dolayı sadece alanında uzman kişiler tarafından uygulanmalıdır. Aksi halde olumsuz sonuçlar doğurabilir. FUE yöntemi ile bıyık ekiminin ardından sık yada seyrek olsa de berberlerin dahi fark edemeyeceği doğal bıyığa kavuşmaları sağlanır.

Hastalarımızın gerekli görmeleri halinde Daha önce saç bıyık yapılmış hastalarımızın röportajlarını seyrettirme veya birebir görüşme olanağı sağlayarak kafanızda kalabilecek sorulara yanıt bulmanızı sağlıyoruz.

Ücretsiz bıyık muayenesi yaptırmak için sizleri de Ahmet Tektaş Hair Clinic'e bekliyoruz.

Bıyık Ekimi Bıyık Ekimi
WhatsApp icon Instagram icon
×