PRP Saç Tedavisi

0,0

Kayseri PRP Tedavisi Saç dökülmesi milyonlarca insanı etkileyen sorunlar arasında yer alır.

Saç dökülmesi milyonlarca insanı etkileyen sorunlar arasında yer alırken, genellikle evde bakım ile bu sorunun üstesinden gelinmesi pek mümkün olmaz.  Bazı kişiler saç ekimi dışında alternatif yollara başvururlar. Böyle durumlar ile karşı karşıya kalanlar için trombositten zengin plazma (PRP) tedavisi kullanılmaktadır.

PRP tedavisi , cerrahi dışı bir seçenek olup mevcut saç bakım işlemlerinde koruyucu ve onarıcı destek sağlamaktadır. Günümüzde çok tercih edilen bir yöntem olan PRP tedavisi ile mükemmel sonuçlar elde ediliyor. 

PRP  NEDİR?

Plazma içerisinde saçı besleyen faktör bulunur ve bunun sayesinde saçların gelişimi için tedavi tekniği uygulanır. PRP tedavisi düzenli olarak uzman kontrolünde ve tavsiyesinde gerçekleştirilen bir yöntemdir.  Kanın bir parçası olan plazmaya ulaşmak için, santrifüj kullanılarak kan ayrıştırılır ve plazma kandan uzaklaştırılır. Bu plazma hasarlı olan saç dokusuna uygulandığında, PRP artmış bir şekilde iyileşmeyi teşvik eder. Saç dökülmelerinde PRP terapisi uygulanarak, kafa derisini ve kıl foliküllerini uyarmaktadır. Bu uygulama sonrasında daha dolgun, daha bol bir görünüm elde edilir. Zayıf kalan tüyleri yoğunlaştırarak daha canlı ve dolgun saçlara kavuşmanızı sağlar.  PRP tedavisi uygulanan kişilerde kıl follikülündeki kök hücrelerin uyarılması, saç dökülmesi sorunu ile mücadele etmede oldukça etkili bir yöntemdir. Sadece dökülmelerde değil aynı zamanda saç ekim işleminin ardından da daha güçlü saç çıkması için PRP uygulaması yapılmaktadır. 

Hastalarımızın gerekli görmeleri halinde Daha önce PRP Tedavisi yapılmış hastalarımızın röportajlarını seyrettirme veya birebir görüşme olanağı sağlayarak kafanızda kalabilecek sorulara yanıt bulmanızı sağlıyoruz.

Ücretsiz saç muayenesi yaptırmak için sizleri de Ahmet Tektaş Hair Clinic'e bekliyoruz.

PRP Saç Tedavisi PRP Saç Tedavisi PRP Saç Tedavisi PRP Saç Tedavisi Prp Tedavisi