Fue Saç Ekimi

0,0

Kayseri Fue Saç Ekimi Açılımı Foliküler Ünite Ekstraksiyonu olan ''FUE'', saç ekimi işlemi deyince zihinlerde canlanan ilk yöntemlerden biridir.

Açılımı Foliküler Ünite Ekstraksiyonu olan ''FUE'', saç ekimi işlemi deyince zihinlerde canlanan ilk yöntemlerden biridir. Bu özel saç ekiminin en önemli özelliği saç derisine kesi yapılmıyor olmasıdır. Bu nedenle hem işlem sırasında hem de iyileşme sürecinde büyük avantaj sağlamaktadır. Hastalarımız herhangi bir iz bırakmaması nedeni ile bu tekniği sıklıkla tercih etmektedir.

FUE SAÇ EKİM AŞAMALARI

Lokal anestezi ile gerçekleştirilip, nakledilecek saçların alınacağı bölge hazırlanır ve saç kökleri toplanır. FUE motoru sayesinde 1 mm'den küçük kesi uçları ve kökler toplanır. Mikro motor ucu, saç kılını ortalayacak şekilde yaklaştırılır, kılın çıkış yönüne uygun şekilde deriye batırılıp çekilir. Kıl, folikül ve mikroskobik doku silindirik olarak kesilir. Greftlerin zarar görmesini en aza indiren bu otomatik sistem ile oprasyon süresi kısalır. Bu işlem sırasında köklerin zarar görmemesi önemlidir. Tüm kıl köklerinin toplanmasının ardından ekim aşamasına geçilir. Saç ekim işlemi için itinalı bir şekilde kanallar açılır. Steril ortam koşullarında yapılması gereken bu işlemin süresi yaklaşık 6 ile 8 saattir. FUE saç ekim işleminin ardından ekilen saçlar 3. aydan itibaren çıkmakta ve tamamının çıkması 6 ay ile 1 sene gibi bir sürede gerçekleşmektedir. 

Fue tekniği ile yapılan saç ekimi, kaş ekimi, sakal ekimi, kirpik ekimi gibi cerrahi işlemler sonrasında doğallığına kavuşan kişiler, psikolojik olarak kendine güvenini yeniden kazanmaktadır. Ekilen saçlar dökülmemeye kodlanmış bölgeden alındığı için dökülmezler.

Hastalarımızın gerekli görmeleri halinde Daha önce saç ekimi yapılmış hastalarımızın röportajlarını seyrettirme veya birebir görüşme olanağı sağlayarak kafanızda kalabilecek sorulara yanıt bulmanızı sağlıyoruz.

Ücretsiz saç muayenesi yaptırmak için sizleri de Ahmet Tektaş Hair Clinic'e bekliyoruz.

Fue Saç Ekimi Fue Saç Ekimi Fue Saç Ekimi Fue Saç Ekimi Fue Saç Ekimi Fue Saç Ekimi Fue Saç Ekimi Fue Saç Ekimi